Češka – Srbija 16-28

Seniorska ragbi 13 reprezentacija danas je u Krupki savladala reprezentaciju Češke sa 28-16. Srbija je na svojoj trećoj utakmici ove sezone nastupila sa znatno izmenjenim sastavom u odnosu na susrete sa Grčkom i Italijom. Selektor Daren Fišer u Češku je poveo samo tri standardna trprezentativca, a šansu je dao mladim igračima koji su nakraju opravdali poverenje.
Domaćin se predstavio kao solidan protivnik koji je u većem delu utakmice bio potpuno ravnopravan rival posebno u prvom poluvremenu koje je Srbija dobila rezultatom 12-6, zahvaljujući eseju u 39 minutu.
Češka – Srbija 16-28 (6-12)